رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸
  • السبت ۱۵ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Saturday 17 August

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه قدس گیلان پارک ساحلی در آستانه اشرفیه، رشت و لاهیجان را از مناطق تفرجگاهی گیلان برشمرد و تصریح کرد: برنامه‌های فرهنگی در تمام مناطق مذکور برگزار می‌شود. کامیار مهدی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه گیلان، با بیان این‌که همزمان با شروع فصل تابستان عملیات فرهنگی سپاه قدس در سواحل و […]

110358

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه قدس گیلان پارک ساحلی در آستانه اشرفیه، رشت و لاهیجان را از مناطق تفرجگاهی گیلان برشمرد و تصریح کرد: برنامه‌های فرهنگی در تمام مناطق مذکور برگزار می‌شود.

کامیار مهدی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه گیلان، با بیان این‌که همزمان با شروع فصل تابستان عملیات فرهنگی سپاه قدس در سواحل و تفرجگاه‌های گیلان اجرا می‌شود، اظهار کرد: امسال سپاه قدس گیلان در پارک‌ها و سواحل منتخب همانند سال‌های گذشته برنامه‌های فرهنگی مختلفی دارد.

وی پارک ساحلی در آستانه اشرفیه، رشت و لاهیجان را از مناطق تفرجگاهی گیلان برشمرد و تصریح کرد: برنامه‌های فرهنگی در تمام مناطق مذکور برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه قدس گیلان با تاکید بر مساعدت دستگاه‌های متولی با بسیج در طرح‌های سالم‌سازی دریا، گفت: برنامه‌های فرهنگی در طرح سالم‌سازی دریا امسال فقط در آستارا اجرا می‌شود.

مهدی‌پور با بیان این‌که ارائه خدمات بسیج به گردشگران در این برنامه‌ها رایگان است، گفت: باید از این طرح‌ها بصورت بهینه و مطلوب استفاده شود.

 

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
552
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
515
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی