رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸
  • السبت ۱۵ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Saturday 17 August

  به گزارش لنگرود خبر همزمان با نکوداشت هفته مقام معلم آیین نواخت زنگ «سپاس معلم» با حضور فرماندار،مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ،معلمان و دانش آموزان و جمعی از مسئولان شهرستان بصورت نمادین در دبیرستان دخترانه  فرزانگان لنگرود نواخته شد . فرماندارلنگرود درحاشیه این مراسم با گرامیداشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و تبریک […]

 

به گزارش لنگرود خبر همزمان با نکوداشت هفته مقام معلم آیین نواخت زنگ «سپاس معلم» با حضور فرماندار،مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ،معلمان و دانش آموزان و جمعی از مسئولان شهرستان بصورت نمادین در دبیرستان دخترانه  فرزانگان لنگرود نواخته شد .

فرماندارلنگرود درحاشیه این مراسم با گرامیداشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و تبریک روز معلم، گفت:  معلمین نقش بسیار موثری درتربیت وآموزش فرزندان آینده کشور دارند.

محمد رنجبر با بیان اینکه باید ازمعلمان به نحوی شایسته تقدیر و تجلیل کنیم و درس سپاس را خوب به دانش آموزان یاد بدهیم ؛افزود : راه تقدیر از «معلم» هدایای مادی نیست بلکه جنس تجلیل و سپاس از معلم به گونه ای خاص ومملو از عشق ، علاقه و ایثاراست ودر این راستا بهترین هدیه برای معلم تکریم و حفظ جایگاه اوست

وی  ؛ توجه به علم وارتقاء جایگاه آموزش و پرورش در جامعه را  نقش کلیدی قدرت و پیشرفت هر کشوری عنوان نمود و افزود : جامعه ای که تجلیل از دانش و فرهنگ در آن نهادینه شود رشد و پیشرفت و ترقی را به ارمغان خواهد داشت.

مهری کامکارمدیریت مرکز استعدادهای درخشان نیز در این مراسم  با قدردانی از تلاش های مجموعه دبیران این مرکز روزمعلم  را به آنان تبریک گفت و افزود :دبیران و دانش آموزان این مرکز همواره در حوزه های آموزشی، پرورشی،مذهبی، فرهنگی و ورزشی افتخارات زیادی را کسب کرده اند

لذا از همه این عزیزان بویژه معلمان  که نقشی مهم در تربیت فرزندان جامعه دارند سپاسگزاری  میکنم و قدرشناس زحمات آنان هستیم .

اجرای دکلمه زیبا در وصف معلم ،سرود و برنامه های مختلف از دیگربخشهای این مراسم بود که در ادامه نیزبا اهدای گل و هدایا از تلاش ها و خدمات معلمان این مرکز قدردانی شد.

در پایان زنگ «سپاس معلم»  توسط فرماندار شهرستان لنگرود بصدا درآمد .

 

 

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
552
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
515
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی