رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹
  • الأحد ۱ شوال ۱۴۴۱
  • 2020 Sunday 24 May

برداشت چای بهاره از باغات چای گیلان آغاز شده است. در همین راستا مهندس ناصر ستارباقری مدیرعامل کارخانه چایسازی آریا تولید کننده چای خشک در چهارسو پشته اطاقور لنگرود به خبرنگار دیارمیرزا گفت: از چهاردهم اردیبهشت کار خرید برگ سبز چای از چایکاران آغاز شده است. وی با بیان اینکه ظرفیت کارخانه خریداری روزانه بین ۲۵ تا […]

برداشت چای بهاره از باغات چای گیلان آغاز شده است.

در همین راستا مهندس ناصر ستارباقری مدیرعامل کارخانه چایسازی آریا تولید کننده چای خشک در چهارسو پشته اطاقور لنگرود به خبرنگار دیارمیرزا گفت: از چهاردهم اردیبهشت کار خرید برگ سبز چای از چایکاران آغاز شده است.

وی با بیان اینکه ظرفیت کارخانه خریداری روزانه بین ۲۵ تا ۳۰ تن برگ سبز چای است، گفت: تا کنون ۲۰۰ تن برگ سبز چای خریداری شده است.

وی با بیان اینکه پس از استحصال، برگ سبز چای تبدیل به چای خشک می‎شود، افزود: چای خشک تولیدی کارخانه آریاچای از بهترین برگ سبز چای با کیفیت و با نظارت کارشناسان سازمان چای تولید و عرضه می‎شود.

ستارباقری اظهار کرد: شعار ما «ایرانی، چای داخلی آریا بنوش» است که در نوع خود چای نمونه و برتر است و این کارخانه بصورت کلی و جزیی آماده فروش چای خشک است.

گفتنی است چهارسو پشته یکی از روستاهای بسیار خوش آب و هوا بخش اطاقور لنگرود است و در این کارخانه انواع چای شکسته، ممتاز، قلم بهاره تولید می شود.

/دیار میرزا

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمارعنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
833
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
796
روز گذشته
سورتمه لنگرود